تاریخ انتشار : شنبه 10 اردیبهشت 1401 - 11:25
70 بازدید
کد خبر : 197312

دانلود زیرنویس فیلم Hanau (Deutschland im Winter – Part 1) 2022

دانلود زیرنویس فیلم Hanau (Deutschland im Winter – Part 1) 2022

دانلود زیرنویس فیلم Hanau (Deutschland im Winter – Part 1) 2022 توبیاس آر. در طی یک حمله نژادپرستانه در هانائو، هسن، نه شهروند را در ۱۹ فوریه ۲۰۲۰، مادرش و سپس خودش را می کشد. سخنان مانیفست او حاکی از مشکلات شدید روانی است. برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید https://blue-subtitle.com/hanau-deutschland-im-winter-part-1-2022/ زیرنویس فیلم Hanau

دانلود زیرنویس فیلم Hanau (Deutschland im Winter – Part 1) 2022 توبیاس آر. در طی یک حمله نژادپرستانه در هانائو، هسن، نه شهروند را در ۱۹ فوریه ۲۰۲۰، مادرش و سپس خودش را می کشد. سخنان مانیفست او حاکی از مشکلات شدید روانی است.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/hanau-deutschland-im-winter-part-1-2022/

Hanau - Deutschland im Winter · Film 2022 · Trailer · Kritik

زیرنویس فیلم Hanau (Deutschland im Winter – Part 1) 2022 این روان نگاری از یک قاتل جمعی نشان می دهد که چگونه توبیاس آر. گوشه گیر از طریق اخبار جعلی و توهم سال ها قبل از اینکه به یک فاجعه برسد، خود را رادیکال کرد.

Tiberius Film im März 2022: "Hanau" von Uwe Boll, "Jacob's Ladder"-Remake und weitere Titel auf Blu-ray Disc - Blu-ray News

زیرنویس Hanau (Deutschland im Winter – Part 1) 2022 نمایه روانشناختی اولین قاتل دسته جمعی QAnon. این فیلم شب وحشت ۱۹ فوریه ۲۰۲۰ را نشان می دهد که یک تروریست در سه مکان به ۹ نفر شلیک کرد و سپس به خانه رفت تا مادرش و خودش را بکشد.

Hanau | Film 2022 | Moviepilot.de

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.