تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 خرداد 1401 - 16:39
72 بازدید
کد خبر : 198274

دانلود زیرنویس فیلم Norm Macdonald: Nothing Special 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Norm Macdonald: Nothing Special 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Norm Macdonald: Nothing Special 2022 پس از دو سال سالن‌های بسته و کنسرت‌های کمدی زوم، عجله‌ای برای تماشای استند آپی که برای مخاطبان غایب ارائه می‌شود، ندارم. اما من برای Norm Macdonald استثنا قائل می‌شوم که Nothing Special که برای هیچ‌کس اجرا نشد، امروز در نتفلیکس قرار می‌گیرد. مانند مجموعه‌ای که ماریا

دانلود زیرنویس فیلم Norm Macdonald: Nothing Special 2022 پس از دو سال سالن‌های بسته و کنسرت‌های کمدی زوم، عجله‌ای برای تماشای استند آپی که برای مخاطبان غایب ارائه می‌شود، ندارم. اما من برای Norm Macdonald استثنا قائل می‌شوم که Nothing Special که برای هیچ‌کس اجرا نشد، امروز در نتفلیکس قرار می‌گیرد. مانند مجموعه‌ای که ماریا بامفورد به تنهایی برای والدینش اجرا کرد، یکی از آن مجموعه‌های ویژه است که صدای زنگ سکوت بخشی از نکته است. نکته این که مکدونالد سال گذشته بر اثر سرطان درگذشت. او برای احتیاط قبل از انجام یک عمل پزشکی، این ویژه را در تابستان ۲۰۲۰ در خانه ضبط کرد. زیرنویس قبل از نمایش به ما می‌گوید: «او نمی‌خواست چیزی روی میز بگذارد، اگر اوضاع به سمت جنوب پیش برود». این مجموعه اکنون حس وصیت و وصیت آخر را دارد و همراه با توضیحاتی توسط گروهی از دوستان برجسته مکدونالد منتشر شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Norm Macdonald: Nothing Special 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Norm Macdonald: Nothing Special 2022 در اینجا تقارن وجود دارد، با توجه به اینکه اولین مجموعه کمدی ویروسی دوران کرونا، فیلم مک‌دونالد بود، در هالیوود Improv یک روز قبل از قرنطینه شدن ایالات متحده. او به شوخی گفت: “این خنده دار است که چگونه همه ما اکنون می دانیم که چگونه می میریم” – که با توجه به اینکه او سال ها می دانسته است، و (به طور مشخص) آن را از همه پنهان کرده است، به خصوص تلخ به نظر می رسد. و اکنون با یکی دیگر از کتاب‌های ویدیویی مک‌دونالد هستیم که سال‌های کووید را به پایان می‌رساند، امیدواریم آخرین نمایش استندآپ قفل‌شده‌ای که همیشه مجبور به تماشای آن باشیم. و انجام این کار ارزش دارد، برای طرفداران نرم‌افزار که علاقه‌مند به دیدن قهرمانشان «در حال آشتی دادن مرگ‌پذیری خود در مقابل ما»، همانطور که دیو چاپل آن را در چت پس از نمایش توضیح می‌دهد. و برای ناآشناهای نرم، مشتاقند ببینند وقتی مکدونالد در سپتامبر سال گذشته درگذشت، این همه هیاهو برای چه بود.

چیزی که این فرمت با نمای نزدیکش روی مکدونالد از شانه‌ها به بالا نشان می‌دهد، ارزش کمیک چهره اوست. او یکی از آن کمیک‌های کمیاب با «استخوان‌های خنده‌دار» بود که دیوید بدیل را ستایش می‌کرد – اما این خنده‌دار در چهره (خنده‌ای که دور لب‌ها می‌سوزد، چشم‌های رسا) وجود دارد. (چپل می‌گوید: «وقتی لبخند می‌زند، می‌توانم او را به‌عنوان یک کودک تصور کنم.») این چهره‌ای است که ما را منع می‌کند او را جدی نگیریم، هرگز فراموش نکنیم که این یک کمدی است که اتفاق می‌افتد، حتی قطعاتی که واقعی‌تر به نظر می‌رسند یا بیشتر دور ریختنی ها سازه های غلغلک آور هستند که برای خنده ما (یا مک دونالد) طراحی شده اند.
برخی ممکن است در این مورد مهار شوند – دفاع «این فقط یک شوخی است» که در طول سال‌ها برای بهانه‌گیری هر نوع ناخوشایندی استفاده و مورد سوء استفاده قرار گرفته است. کلیپ‌های ناخوشایند مک‌دونالد را در اینترنت کم نخواهید دید، جایی که او به‌خاطر سوختگی‌های «وحشیانه‌اش» علیه OJ Simpson، مایکل جکسون، هیلاری کلینتون و دیگران در طول مدت حضورش به‌عنوان مجری بولتن خبری تقلبی Weekend Update شنبه شب زنده یاد می‌شود. مک‌دونالد مطمئناً آن رگه شیطانی مشترک بسیاری از کمیک‌ها را داشت، که آن‌ها را بیشتر به ناراحتی می‌کشاند، وقتی که درستی ممکن است بقیه ما را مجبور به عقب‌نشینی کند. همانطور که چاپل، دیوید لترمن و همکارانش در نتفلیکس بحث می‌کنند، این معتاد به قمار واقعی روی صحنه نیز انگیزه‌های یک قمارباز را داشت و همه چیز را روی شوخی‌هایی که دوست داشت، به خطر می‌اندازد، حتی زمانی که واکنش تماشاگران خطر شکست را در پی داشت. لترمن می‌گوید: «شادی او از فرود آمدن یک داد، قهرمانانه بود.»

زیرنویس فیلم Norm Macdonald: Nothing Special 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Norm Macdonald: Nothing Special 2022 در مجموعه پایانی او دودهای زیادی وجود ندارد، اگرچه بخش‌هایی وجود دارند که ممکن است برای ترساندن قلب طراحی شوند. شرمساری شلخته، نژادپرستی، تراجنسیتی – او همه آنها را مورد خطاب قرار می دهد، و ما می دانیم که وقتی کمیک های مرد با تفنگ بزرگ این کار را انجام می دهند، همیشه خوب پیش نمی رود. اما مک‌دونالد در اینجا ملایم‌تر از دوران اوج SNL خود است. مطالب «هی بابا، فکر می‌کنم یک دختر هستم» او با سرعت تغییر (و جنون) در مورد تفکر جنسیتی مسخره می‌کند و هویت ترنس را به خوبی رها می‌کند. یک روال سندرم داون وجود دارد که کمی ساده است، و دیگری در مورد خاطره ترومای بهبود یافته که تلنگر اما به طرز غیرقابل مقاومتی سرگرم کننده است.

تمام صراحت‌ها، مثل همیشه، با شیوه‌های عامیانه مک‌دونالد کاهش می‌یابد. این فقط لبخند او نیست که پسرانه است، بلکه هوای او، متاثر، اما بی‌تأثیر، از بی‌گناهی شاد و خونسرد در مواجهه با دنیایی گیج‌کننده است.

البته در کل ماجرا یک غم وجود دارد – به دلیل سکوت ها، زیرا می دانیم بعد از مکدونالد چه اتفاقی می افتد. و به این دلیل که شوخی‌ها گاهی مضحک نیز هستند. در اینجا، این مخفیانه ترین کمیک (و نه برای او گرایش کمدی اعترافی) نوستالژیک می شود برای زمانی که از مردم انتظار نداشتند نظراتی داشته باشند – که به نوبه خود باعث ایجاد یک ریف متفکرانه در مورد اینکه چرا اجازه می دهیم انتخابات توسط حزب تصمیم گیری شود. نمی دانم». در اینجا نیز چندین بخش در مورد مرگ وجود دارد: چگونه نمی توانیم وانمود کنیم که آن را نمی بینیم (خدا به نورم می گوید: «موهای تو را سفید کردم. سفارش!”)؛ پایان دادن به روزهایی که به دیوار بسته شده‌ایم، به هوس یک خانواده یا یک سرایدار دست و پا چلفتی، چگونه خواهد بود.

زیرنویس Norm Macdonald: Nothing Special 2022 - بلو سابتایتل

سپس ریف پایانی است که شوخی را ناتمام نشان می‌دهد، تهوع در بیان متوقف‌کننده عشق او به مادرش حل شده است. در بحث کمدین‌ها نیز احساسات زیادی وجود دارد (این یک بیداری است، واقعاً) که پخش را به پایان می‌رساند، زیرا کانن اوبراین، آدام سندلر و دیگران درباره رفیق عزیزشان صحبت می‌کنند. این نشان می‌دهد که موج محبتی که به استقبال مرگ مک‌دونالد می‌رود، ممکن است به همان اندازه که به ویژگی‌های شخصی او – یعنی مهربانی، همدلی و وفاداری – مربوط می‌شود، مربوط می‌شود.

اما این آخرین ویژه ارزش تماشا کردن را دارد. این فقط نشان نمی‌دهد که مک‌دونالد چقدر خوب بوده است، حتی بدون تماشاگر – با مشارکت چه کسی (همانطور که لترمن بیان می‌کند) بهترین کار او ساخته شده است. همچنین به این سؤال می پردازد: اگر استندآپ با نفس کشیدن از گردن اجرا کننده ساخته شود، چگونه خواهد بود؟ پاسخ متفاوتی از کمدین های اعترافاتی که امروزه کارشان برجسته است، دریافت خواهید کرد. در Nothing Special، می‌بینید که چه اتفاقی می‌افتد وقتی یک مرد خصوصی طبق قانون اساسی از کمدی برای پردازش و سرپیچی از مرگ قریب‌الوقوع خود استفاده می‌کند. این مجموعه‌ای است که، بدون اشاره به بیماری مک‌دونالد، به شکلی کنایه‌آمیز روی پرتگاه می‌رقصد، دماغه‌ی وحشت را (در ضرب سکه‌های بلک‌دیدر) می‌رقصد و با خنده، اگر گاهی اوقات غم‌انگیز، برای همیشه روی لب‌ها بازی می‌کند، عقب‌نشینی می‌کند. این خنده ای است که تا زمانی که تماشاگران کمدی مکدونالد را تماشا کنند ادامه خواهد داشت.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.