تاریخ انتشار : شنبه 4 تیر 1401 - 17:04
79 بازدید
کد خبر : 198905

دانلود زیرنویس فیلم Rise 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Rise 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Rise 2022 ظهور یک فیلم بیوگرافی ورزشی-درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آکین اوموتوسو، بر اساس فیلمنامه‌ای توسط آرش عامل است. بر اساس داستان واقعی سه برادر جوان نیجریه‌ای-یونانی به نام‌های جیانیس، تاناسیس و کوستاس آنتتوکومپو که به ایالات متحده مهاجرت می‌کنند و در انجمن ملی بسکتبال به شهرت و موفقیت

دانلود زیرنویس فیلم Rise 2022 ظهور یک فیلم بیوگرافی ورزشی-درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آکین اوموتوسو، بر اساس فیلمنامه‌ای توسط آرش عامل است. بر اساس داستان واقعی سه برادر جوان نیجریه‌ای-یونانی به نام‌های جیانیس، تاناسیس و کوستاس آنتتوکومپو که به ایالات متحده مهاجرت می‌کنند و در انجمن ملی بسکتبال به شهرت و موفقیت می‌رسند. اوچه آگادا، رال آگادا، و جادن اوسیمووا، تازه واردان در سه نقش اصلی در این فیلم بازی می کنند. با الیجا شومانکه، یتیده باداکی و دایو اوکنی در نقش های مکمل خانواده.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Rise 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Rise 2022 در سال ۱۹۹۰، چارلز و ورونیکا “ورا” آنتتوکومپو مجبور می شوند پسر بزرگ خود فرانسیس را در نیجره ترک کنند در حالی که برای زندگی بهتر به یونان سفر می کنند. آنها به دلیل جو سیاسی قادر به دریافت ویزا نیستند و بنابراین هویت ندارند و باید مخفی بمانند. تا سال ۲۰۰۴، آنها مستقر شدند و صاحب چهار پسر دیگر به نام‌های تاناسیس، جیانیس، کوستاس و الکساندروس شدند. علیرغم اینکه در یونان متولد شده اند، به دلیل قوانین محدود کننده تابعیت قانونی اعطا نمی شود. خانواده خود را در معرض خطر تبعید و جدایی قرار می دهند. چارلز سعی می کند مدارک را دریافت کند، اما استاندارد دوگانه، به این معنا که او برای کار به ویزا نیاز دارد، اما نمی تواند شغل لازم برای گرفتن ویزا را پیدا کند، همه خانواده را ناامید می کند.

تاناسیس و جیانیس شروع به بازی بسکتبال در پارک می کنند. در حالی که تاناسیس مهارت طبیعی خود را نشان می دهد، جیانیس در یادگیری بازی مشکل دارد، اما پتانسیل خود را نشان می دهد. از آنها دعوت شده است که به Filathlitikos بروند تا از سالن بدنسازی به صورت رایگان استفاده کنند و در آنجا با مربی تاکیس زیواس ملاقات کنند که این دو را نوید می بیند. تا سال ۲۰۰۷، تاناسیس یک بازیکن ستاره بود و جیانیس پیشرفت چشمگیری داشته است. زمانی که یک تیم دانشگاهی آینده دار به تاناسیس پیشنهاد چک می دهد، Antetokounmpos همچنان با ناملایمات روبرو می شود، اما زمانی که سابقه خانوادگی او بررسی می شود، آن را رد می کنند. چارلز یک ماشین برای خانواده می خرد، اما با وجود داشتن پول برای دو ماه آینده، تقریباً از آپارتمانشان اخراج می شوند.

در حین انجام یک مسابقه، جیانیس و تاناسیس توسط پیش نویس ها، به ویژه جوانی به نام هاریس الفتریو که در تلاش است مدیر پیشاهنگی پاکو را متقاعد کند تا برادران را به خدمت بگیرد، شناسایی می شوند. در طول بازی تاناسیس به پای خود آسیب می رساند. جانیس را ترک کرد تا بازی را تمام کند. پاکو به دلیل وضعیت آنها حاضر به تعهد به آنها نیست و هاریس یانیس را متقاعد می کند که با او قرارداد امضا کند. با توجه به ترس آنها، هیچ یک از تیم های اصلی حاضر به قرارداد با جیانیس نیستند. او را مجبور می کند که برای استخدام بازی کند. یک لیگ اسپانیایی حاضر است با او قرارداد ببندد و حتی به جیانیس شهروندی اعطا می کند، اما او می خواهد که خانواده اش نیز به رسمیت شناخته شوند. پاکو با پیشنهاد پول، شهروندی و پذیرش فوری، هاریس را غصب می کند، اما هاریس کنار گذاشته می شود. Antetokounmpos که تمایلی به رها کردن شخصی که برای آنها جنگیده است را رها نمی کند، پیشنهاد او را رد می کند.

هاریس فاش می‌کند که تیم اسپانیایی او را با آنها قرارداد نمی‌بندد، اما به او واجد شرایط بودن برای درفت NBA 2013 را می‌دهند. اگر او موفق شود تمام خانواده اش به آمریکا نقل مکان خواهند کرد. جیانیس از تاناسیس می خواهد که با او همراه شود، زیرا آنها و هاریس به شهر نیویورک می رسند تا با مامور آمریکایی کوین استفانیدس ملاقات کنند. هاریس و کوین به تلاش خود ادامه می دهند و جیانیس را به استخدام کنندگان مختلف معرفی می کنند و موفق می شوند با جان هاموند که به نظر می رسد دلهره آور است، صحبت کنند، اگرچه آنها موفق می شوند نماینده نایک را مجذوب خود کنند. جیانیس پس از شنیدن اینکه ممکن است به اندازه کافی خوب نباشد عصبی است، اما تاناسیس از او حمایت می کند. در درفت، جیانیس از شنیدن اینکه میلواکی باکس او را به عنوان پانزدهمین انتخاب خود انتخاب کرده، هیجان زده می شود. تامین آینده خانواده اش

در طول تیتراژ، مشخص می شود که فرانسیس در نهایت به خانواده اش پیوست. تاناسیس، کوستاس و الکساندروس همگی در نهایت به NBA پیوستند در حالی که چارلز در سال ۲۰۱۷ درگذشت.

 زیرنویس فیلم Rise 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Rise 2022 در اکتبر ۲۰۲۰، یک فیلم بیوگرافی با محوریت جانیس آنتتوکومپو و خانواده اش اعلام شد که توسط استودیو والت دیزنی در حال ساخت است. این پروژه که تحت عنوان کاری “Greek Freak” (نام مستعار بسکتبال برای جیانیس) ساخته شد، با آکین اوموتوسو به عنوان کارگردان بر اساس فیلمنامه ای که توسط آرش عامل نوشته شده بود، اعلام شد که این پروژه “از طریق ایمان، اراده و پیوند ناگسستنی آنها، متحد می شوند تا خود را از زندگی فقیرانه به عنوان مهاجران غیرقانونی ساکن یونان نجات دهند. برنی گلدمن به عنوان تهیه کننده و جیانیس به عنوان تهیه کننده اجرایی اعلام شد. به طور آزمایشی قرار بود تولید در سال ۲۰۲۱ در یونان و ایالات متحده آغاز شود.

در مارس ۲۰۲۱، اوچه آگادا تازه وارد برای ایفای نقش جیانیس آنتتوکومپو پس از دیدن پستی در شبکه های اجتماعی از ستاره NBA در مورد دعوت بازیگری باز برای این نقش انتخاب شد. Yetide Badaki و Dayo Okeniyi در نقش های مکمل به عنوان والدین جیانیس، ورونیکا و چارلز آنتتوکومپو انتخاب شدند. در اکتبر همان سال، عنوان رسمی فیلم Rise مشخص شد. بقیه بازیگران با رال آگادا در نقش تاناسیس آنتتوکومپو، جادن اوسیمووا در نقش کوستاس آنتتوکومپو و الیجا شومانکه در نقش الکس آنتتوکومپو معرفی شدند. مانیش دیال و تیلور نیکولز در نقش‌های فرعی به‌عنوان نماینده استعدادهای جیانیس به نام کوین و مدیر کل میلواکی باکس به نام جان هموند ظاهر شدند. ماکسیمیلیانو هرناندز، ادی کیهیل، پیلار هالند، و مک‌کولم کونا سفاس جونیور نیز به بازیگران پیوستند.

زیرنویس Rise 2022 - بلو سابتایتل

جیانیس آنتتوکومپو در نقش خود به عنوان تهیه کننده اجرایی بیانیه رسمی را بیان کرد: “من بسیار هیجان زده و مفتخرم که دیزنی + داستان خانواده من را برای مردم در سراسر جهان ارائه می کند. امیدوارم که این الهام بخش کسانی باشد که در شرایط مشابه هستند، ایمان خود را حفظ کنند، بمانند. به اهداف خود وفادار باشند و از تلاش برای زندگی بهتر دست نکشند».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.