تاریخ انتشار : جمعه 13 خرداد 1401 - 16:07
69 بازدید
کد خبر : 198324

دانلود زیرنویس مستند The Mindfulness Movement 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند The Mindfulness Movement 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند The Mindfulness Movement 2020 آیا تاکنون زمانی در تاریخ بشر برای دستیابی به شفای جهانی از طریق هدایت مدیتیشن مجهزتر بوده است؟ ما اکثر روزهایمان را در خانه‌هایمان محبوس می‌کنیم، نه به این دلیل که ضداجتماعی هستیم، بلکه به این دلیل که اکنون آگاهی بیشتری از تأثیر انتخاب‌هایمان بر همسایگان همسایه‌مان و

دانلود زیرنویس مستند The Mindfulness Movement 2020 آیا تاکنون زمانی در تاریخ بشر برای دستیابی به شفای جهانی از طریق هدایت مدیتیشن مجهزتر بوده است؟ ما اکثر روزهایمان را در خانه‌هایمان محبوس می‌کنیم، نه به این دلیل که ضداجتماعی هستیم، بلکه به این دلیل که اکنون آگاهی بیشتری از تأثیر انتخاب‌هایمان بر همسایگان همسایه‌مان و در سراسر جهان داریم. همانطور که شارون سالزبرگ، یکی از بنیانگذاران انجمن مدیتیشن بینش، در مستند رابرت بیمر، “جنبش ذهن آگاهی” مشاهده می کند، تکنیک های درمانی که او تجویز می کند به هر یک از ما دانش عمیقی می دهد که “زندگی ما با یکدیگر ارتباط دارد، و نشانه آن این است که همه مهم هستند و همه مهم هستند.» من پیامی را که با صراحت توسط تصویر بیمر بیان می‌شود، کاملاً تأیید می‌کنم، اما به‌عنوان یک اثر سینمایی، من را در مخالفت با اصولی که سوژه‌های متعددش از آن حمایت می‌کردند، دیوانه کرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس مستند The Mindfulness Movement 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند The Mindfulness Movement 2020 اولین پرچم قرمز در اوایل اتفاق می افتد، زیرا یک کارت عنوان به ما اطلاع می دهد که ما وارد فصل اول سفر جواهر می شویم، که به شرح جزئیات این است که چگونه ظهور جول کیلچر از جوانی بی خانمان به خواننده/ترانه سرای موفق با دستیابی به آرامش درونی در مورد تجربه فعلی اش افزایش یافته است. – به عبارت دیگر، ذهن آگاهی. پس از گذراندن سریع داستان جواهر، که به مصاحبه سر سخنگوی او با سرگرمی های غم انگیز دختری بی چهره که در خیابان های سن دیگو سرگردان است، می پیوندیم، ناگهان به فصل اول داستان دن هریس در مورد حمله پانیک در تلویزیون زنده پس از آن می پریم. “خوددرمانی” با کوکائین و اکستازی. سپس وارد فصل اول داستان زندگی جورج مامفورد می‌شویم، فصلی که او به سختی فرصت دارد درباره آن صحبت کند (مسئولیت حرفه‌ای بسکتبال امیدوارکننده‌اش به دلیل آسیب دیدگی کوتاه شد و او را به مصرف داروهای ضد درد سوق داد) قبل از اینکه فیلم به قسمت اول برسد. فصلی از داستان سالزبرگ اگر فیلم صرفاً از این چهار رشته روایی موازی تشکیل می‌شد، و در کنار هم قرار می‌داد که چگونه زندگی هر فرد عمیقاً با مدیتیشن دگرگون شده است، در نتیجه هریس فرنچایز محبوب ده درصد شادتر (کامل با کتاب، پادکست و اپلیکیشن) را طراحی کرد و مامفورد به شیکاگو بولز آموزش داد. و تمرکز حواس لس آنجلس لیکرز (در نهایت هر دو تیم را به چندین قهرمانی جهانی سوق داد)، بیمر ممکن است در اینجا چیز خاصی داشته باشد.

درعوض، تصویر در نظر دارد تا به تعداد زیادی عکس نوشته شود که گستره کامل جنبش سراسری را در رابطه با تمرکز حواس نشان می‌دهد که احتمالاً می‌تواند در زمان اجرای ۱۰۰ دقیقه‌ای آن جا بیفتد، و در نتیجه یک گزارش غیر رسمی و تکراری ایجاد شود که شاهکار دشوار احساس همزمان بیش از حد را نشان می‌دهد. کوتاه و پایان ناپذیر کارت عنوان اصلی حتی تا ۱۱ دقیقه هم ظاهر نمی‌شود، زیرا چهار بخش «فصل اول» با پیش‌گفتار دومی درباره خود حرکت دنبال می‌شود که به نظر می‌رسد توسط نماینده تیلدا سوینتون رویاپردازی شفاف روایت شده است. در «آسمان وانیلی» این فیلم به جای اینکه درک دقیقی از ناامیدی افرادی مانند سالزبرگ که برای تبدیل قضاوت شخصی خود به شفقت انجام می دهند، به ما بدهد، دیوار به دیوار پر از موارد اضافی خندان است که توسط ویراستاران یک نسخه چاپی «چهره های سعادت» نامیده می شوند. مجله ای با عنوان Mindful. آنها به Beemer می گویند که مخالف استفاده از چنین تصاویر بیمارگونه ای هستند – آن چیزی که ما عادت داریم در تبلیغات مواد مخدر ببینیم تا حواسمان را از لیست وحشتناک عوارض جانبی منحرف کند – زیرا درد و رنجی را که در سفر تجربه می شود کم می کند. به سوی روشنگری درونی اگر فیلمسازان یادداشت را می گرفتند.

زیرنویس مستند The Mindfulness Movement 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Mindfulness Movement 2020 برای مستندی که از این موضوع حمایت می‌کند که چگونه مدیتیشن می‌تواند ظرفیت تخیل فرد را افزایش دهد، “جنبش ذهن آگاهی” کمبود فاحش خلاقیت را نشان می‌دهد. «قارچ‌های شگفت‌انگیز» لوئیس شوارتزبرگ راه‌های مبتکرانه‌ای برای تجسم هیجانی که سوژه‌هایش تحت تأثیر قارچ‌های دارویی هستند، پیدا کرد، در حالی که روش بیمر برای نشان دادن اینکه چگونه مدیتیشن مغز را دوباره سیم‌کشی و بازسازی می‌کند، فیلمبرداری از نمودارهای تیره و تار روی صفحه کامپیوتر سوژه است. گویی کارگردان و تیمش فراموش کرده‌اند که تماشای یک فیلم می‌تواند شکل بسیار غنی‌کننده‌ای از مدیتیشن باشد، و وظیفه آن‌ها این است که تمرکزمان را به اندازه‌ای طولانی متمرکز کنند تا هر لحظه نفس بکشد و طنین‌انداز شود. ساختار فیلم نه تنها به صورت مجموعه‌ای از اختلالات مداوم، کامل با فیلم‌های خبری استرس‌زا ساخته شده است، بلکه هر صحنه با یک امتیاز توهین‌آمیز مورد نفوذ قرار می‌گیرد که هرگز فرصتی را از دست نمی‌دهد تا به ما بگوید چه احساسی داریم، یا در برخی موارد، چه احساسی داریم. دوباره دیدن (بخشی از پروژه جنگجوی هوشیار که به کهنه‌سربازان مبتلا به PTSD کمک می‌کند، با ضرب طبل نظامی‌گرایانه عمومی همراه است). بعد از مدتی احساس کردم شبیه پیتر گریوز در “هواپیما!” زمانی که متوجه شد علائم مختلف مسمومیت غذایی را همانطور که توسط لزلی نیلسن ذکر شده است نشان می دهد. با هر سکانس متوالی هشدار در مورد علائم اجتناب از مدیتیشن – بی قراری، بی قراری، ذهن سرگردان و غیره – آنقدر بی قرار، آشفته و پریشان می شدم که به سادگی می خواستم چشمانم را ببندم. سپس فیلم به من دستور داد که دقیقاً این کار را در طول دو دموی مدیتیشن دقیقه‌ای انجام دهم، که مهلتی خوشایند بود، اگرچه بعد از آن باز نگه داشتن چشمانم حتی سخت‌تر شد.

زیرنویس The Mindfulness Movement 2020 - بلو سابتایتل

مشکل سازترین “جنبش ذهن آگاهی” این است که این جنبش بیش از آنکه با اعطای عدالت به اجرای برنامه های مختلف مدیتیشن- در مدارس، زندان ها، بیمارستان ها، ایستگاه های پلیس، شرکت ها، سالن های دولتی- توجه داشته باشد. هر بخش توجه و عمق عاطفی لازم را دارد. در یک نقطه، دیپاک چوپرا، که به عنوان تهیه کننده اجرایی خدمت می کرد، دیده می شود که فیلمی را که در حال تماشای آن هستیم وصل می کند، که برای خرید در وب سایت با برچسب در انتهای آن موجود است. بهترین چیزی که می توانم در مورد این فرصت از دست رفته بگویم این است که باعث شد به این فکر کنم که چگونه تمرکز حواس زندگی من را تغییر داد بدون اینکه حتی متوجه باشم وقتی نوجوانی ناامن بودم. بعد از اینکه دوره متوسطه اول را تا حد زیادی در انزوا گذراندم، در کلوپ نمایش دبیرستانم مقبولیت و دوستی پیدا کردم، جایی که کارگردان ما قبل از هر نمایش ما را از طریق مدیتیشن راهنمایی می کرد و کلام او را با موسیقی انیا همراه می کرد. ما روی ابری شناور می‌شویم که در یک مزرعه فرود آمده است، جایی که به سمت یک جوی راه می‌رویم و انعکاس خود را لمس می‌کنیم و چهره خود را به شخصیت خود تغییر می‌دهیم. این تمرین باعث شد که ما عمیقاً با یکدیگر و با بخش هایی از خودمان که معمولاً سرکوب می کنیم، ارتباط برقرار کنیم. مدیتیشن به طور بالقوه می تواند به عنوان یکی از درمان های قطعی زمان ما ظاهر شود، و به شدت سزاوار یک تحلیل سینمایی بهتر از این حفره خوشبخت است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.