تاریخ انتشار : پنجشنبه 1 اردیبهشت 1401 - 17:32
71 بازدید
کد خبر : 196980

دانلود زیرنویس فیلم Who’s Stalking Me? 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Who’s Stalking Me? 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Who’s Stalking Me? 2019 آماندا پس از تجربه ای نزدیک به مرگ وقتی مهاجمی به خانه اش نفوذ می کند، نمی تواند این احساس را که هنوز در خطر است را از بین ببرد. کارآگاه خوش تیپ و خشن جیمز داوسون می آید تا روز را نجات دهد و به خصوص آماندا

دانلود زیرنویس فیلم Who’s Stalking Me? 2019 آماندا پس از تجربه ای نزدیک به مرگ وقتی مهاجمی به خانه اش نفوذ می کند، نمی تواند این احساس را که هنوز در خطر است را از بین ببرد. کارآگاه خوش تیپ و خشن جیمز داوسون می آید تا روز را نجات دهد و به خصوص آماندا را زیر نظر داشته باشد. آماندا با توجه به سخاوت و تعهد او احساس امنیت بیشتری می کند – غافل از اینکه او اجازه می دهد تهدید واقعی بیشتر از همیشه به او نزدیک شود.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/whos-stalking-me-2019/

Who's Stalking Me? - Official Trailer - MarVista Entertainment - YouTube

زیرنویس فیلم Who’s Stalking Me? 2019 آماندا در حالی که گربه‌اش را در آغوش گرفته و چای می‌نوشد، در اطراف خانه‌اش در لوس فلیز قدم می‌زند. او با دوست آگاهش جینی تلفنی صحبت می کند، چیز خوبی است زیرا آماندا هیچ چیز نمی داند. آماندا به معنای واقعی کلمه سوالات زیادی از دوستش می پرسد. وقتی آماندا دری را در خانه‌اش باز می‌بیند، جینی مدام می‌گوید که شراب جعبه‌ای چقدر وحشتناک است. او یک چاقو به دست می گیرد و به آرامی شروع به قدم زدن در خانه اش می کند. مردی نقابدار به او حمله می کند و تقریباً آماندا را خفه می کند. آماندا یک مبارز است و دوربینی را به سمت مرد نقابدار پرتاب می کند، دوربین خاموش می شود و آنقدر حواس مهاجم را پرت می کند تا خودش را در حمام حبس کند. آماندا فریاد می زند که برود. در با لگد باز می شود و این مهاجم نیست، بلکه یک پلیس “خوش تیپ” است. نام او کارآگاه جیمز داوسون است.

جینی پلیس ها را صدا کرد و در حالی که آماندا با کارآگاه جیمز داوسون صحبت می کند به سمت او می رود. همکار زن پلیس (کارآگاه والنسیا) کارآگاه جیمز داوسون را به خاطر مصاحبه با آماندا سرزنش می کند زیرا پروتکل برای یک زن است که آن کار را انجام دهد. (این فیلم علیرغم نویسندگی و کارگردانی مردان، بسیار حرفه‌ای است.) او به جینی و آماندا می‌گوید که شش حمله در آن منطقه رخ داده است و به دختران توصیه می‌کند که برای امنیت در کنار یکدیگر بمانند.

آماندا و جینی در یک خواب می‌خوابند، اما نه به شکلی جذاب. آماندا کابوس های وحشتناکی می بیند و از PTSD رنج می برد. به توصیه کارآگاه والنسیا، آماندا برای گرفتن اسلحه می رود زیرا “اسلحه یک اکولایزر عالی است.” او همچنین به او می‌گوید که با یک اسلحه در یک دست و ۹۱۱ در دست دیگر بخوابد.

در میدان تیر، آماندا نحوه تیراندازی را یاد می گیرد و یک شوت عالی است. من در اینجا چند جی لو جدی از Enough vibes دریافت می کنم، (منهای کلاه گیس کوتاه وحشتناک.)

WHO'S STALKING ME Trailer (2019) Drama Movie - YouTube

زیرنویس Who’s Stalking Me? 2019 کارآگاه والنسیا در یک گاراژ بسته سوار ماشینش می شود. ما می بینیم که یک زیپ دستکش دار که درهای ماشین او را بسته است و لوله اگزوز را مسدود می کند، همانطور که او ماشین خود را روشن می کند. هنگامی که کارآگاه والنسیا متوجه می‌شود که گاراژ باز نمی‌شود، تلفن همراهش سرویسی ندارد و نمی‌تواند ماشین را خاموش کند… (این یکی از آن ماشین‌های مزاحم استارت فشاری است!) درهای خود را امتحان می‌کند و می‌بیند که به دام افتاده است. او فریاد می زند “اسلحه من کجاست؟!؟!” و در حالی که اگزوز ماشینش را پر می کند به شیشه ها می کوبد و می میرد.

لیام (که AF داغ است.) همکار آماندا است. او عذرخواهی می کند و به او می گوید که مردی را که به او حمله کرده کتک می زند. آنها در یک استودیوی عکس کار می کنند و کارآگاه جیمز داوسون که به آماندا می گوید کارآگاه والنسیا خودکشی کرده است، صحبت آنها را قطع می کند. لیام به کارآگاه جیمز داوسون می گوید که عجیب است که بیاید تا این را به او بگوید. چهره کارآگاه جیمز داوسون به قتلی تبدیل می شود و او به لیام خیره می شود. او می پرسد که آیا با هم قرار می گذارند و آماندا و لیام ظاهراً با هم قرار ملاقات داشتند.

آماندا به خانه‌اش برمی‌گردد، که توسط کارآگاه جیمز داوسون تحت نظر است. او نامناسب است: به همسایه ها حمله می کند، برای آماندا قهوه می آورد، و او را به سرکار می برد و برمی گرداند. آماندا از او می پرسد که چرا اینقدر روی این پرونده سرمایه گذاری کرده است. او به او می گوید که مادرش در ۱۲ سالگی در مقابل چشمانش مورد حمله قرار گرفته و کشته شده است. در حالی که آماندا در حال آماده شدن برای کار است، کارآگاه جیمز داوسون دوربین را می دزد و قول می دهد قفل شکسته او را تعمیر کند.

لیام از گذراندن وقت آماندا با کارآگاه جیمز داوسون حسادت می کند. او مدام به او می‌گوید که کارآگاه فقط می‌خواهد «راهش را با او داشته باشد» و آماندا می‌گوید: «اگر این حرف را ادامه دهی، با شما تماس می‌گیرم.» حساب بزرگ را دریافت کنید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید.

پس از پایان کار، لیام و آماندا به خانه می روند تا یک سیستم قفل و هشدار جدید پیدا کنند. (نصب شده توسط… حدس زدید، کارآگاه جیمز داوسون.) لیام اشاره می کند که واقعاً عجیب است. آماندا نگران نیست، او یک پلیس است! به علاوه، او برای همه چیز پرداخت!

WHO'S STALKING ME? Official Trailer (2019) - YouTube

بدترین بازیگر فیلم ظاهر می شود، نام او ریس است. (براک برنت، از Sweet Valley High در سال ۱۹۹۴) او مظنون شماره یک کارآگاه جیمز داوسون است. کارآگاه جیمز داوسون اسلحه ای را به روی ریس می کشد و آن را روی پیشانی او می گیرد و سپس او را بازداشت می کند. آماندا متوجه می شود که مردی که به او حمله کرده در بازداشت است و یک رویداد کاری برای جشن گرفتن برگزار می کند.

در مهمانی، آماندا به کارآگاه جیمز داوسون می گوید که دوست دارد او را بهتر بشناسد و به خاطر حسادت لیام عذرخواهی می کند. آنها مهمانی پر سر و صدا را ترک می کنند و کارآگاه جیمز داوسون اعتراف می کند که او فکر می کند او شگفت انگیز است و می خواهد او را نیز بهتر بشناسد. در حالی که لیام نگاه می کند، آنها را در آغوش می گیرند.

مشتری هم در مهمانی حضور دارد و به توت فرنگی بسیار حساسیت دارد. کارآگاه جیمز داوسون یک بطری را عوض کرد و مشتری دچار شوک آنافیلاکتیک شد. جینی نوشیدنی را سرو می کند و مطمئن بود که توت فرنگی را در نوشیدنی نگذاشته است. این اتفاق باعث می شود که او به ایستگاه پلیس برود تا با کاپیتان مارکوس (یک زن) در مورد سوء ظن او به کارآگاه جیمز داوسون صحبت کند. او از او التماس می کند که به او کمک کند و کارآگاه جیمز داوسون را از خیابان ها دور کند. کاپیتان مارکوس هیچ کدام از اینها را ندارد و به جینی می‌گوید که برود یا گزارش بدهد.

آماندا و کارآگاه جیمز داوسون در رختخواب بیرون می آیند. او از او می خواهد که کارها را آهسته پیش ببرد و او به او می گوید که ارزش صبر کردن را دارد. آنها در مورد اینکه اهل کجا هستند صحبت می کنند (او اهل شیکاگو است.) در همین حین، جنی وارد درب ورودی خانه می شود و توسط یک مهاجم کلاهدار مورد حمله قرار می گیرد و به قتل می رسد. (به نظر می رسد او مهاجم خود را می شناسد و مانند “صبر کن، چرا اینطور لباس پوشیده ای؟”

صبح روز بعد، در حالی که آماندا و کارآگاه جیمز داوسون به سر کار می روند، لیام بلند می شود. او خبر قتل جینی را به آنها می گوید و همچنین به آنها می گوید که ریس دیشب به طور تصادفی از بازداشت آزاد شده است. لیام به آماندا آرامش می‌دهد، در حالی که کارآگاه جیمز داوسون از دوربین‌های امنیتی که در خانه قرار داده بود، مراقبت می‌کند.

کارآگاه جیمز داوسون به پرونده بازگشته و ریس را پیدا می کند. او یک اسلحه به او هدیه می دهد و سپس به او شلیک می کند. همانطور که ریس در حال مرگ است، کارآگاه جیمز داوسون به او می گوید که باید جایگاه خود را می دانست و باید می دانست که چه زمانی باید متوقف شود. (IDK آنها در مورد چه صحبت می کنند.) کارآگاه جیمز داوسون مستقیماً نزد آماندا می رود و خودش به او می گوید. آماندا در نهایت خزنده می شود، کارآگاه جیمز داوسون دقیقاً عبارتی را می گوید که آماندا زمانی که با لیام تنها بود گفت. او از او می خواهد که فردا برگردد و با لیام به داخل می رود تا دوربین های خانه اش را پیدا کند.

آماندا در مورد کارآگاه جیمز داوسون نزد کاپیتان مارکوس می رود و از اینکه در کنار او نیست تعجب می کند. بالاخره هر دو زن هستند.» کاپیتان مارکوس به آماندا می گوید که او کسی است که نامناسب عمل می کند و تنها مدرکی که در اختیار دارد غیرقابل قبولی است.

لیام و آماندا رسماً با هم برگشته اند و کارآگاه جیمز داوسون فوق العاده حسود است. آماندا دیگر اجازه نمی دهد “مردها او را کنترل کنند” و لیام را می فرستد تا یک کار کاری را انجام دهد.

لیام در مأموریت خود، کارآگاه جیمز داوسون را پیدا می کند. (که دستکش سیاه پوشیده است.) کارآگاه لیام را متهم به حمله به زنان بی گناه می کند و لیام به کارآگاه می گوید که در حال جاسوسی از آنها، حسود و احمق است. کارآگاه جیمز داوسون اسلحه آماندا را به سمت لیام می کشد و به او می گوید که هرگز او را احمق خطاب نکن. وقتی آماندا و مشتری ظاهر می شوند، او به لیام شلیک می کند و تقریباً او را تمام می کند. با فرار کارآگاه جیمز داوسون، آنها درخواست کمک می کنند.

آماندا قصد دارد انتقام بگیرد و یک نشان کارآگاهی برای وارد شدن به حوزه می‌پوشد. او مخفیانه وارد دفتر کارآگاه جیمز داوسون می شود و کامپیوتر او را نگاه می کند. او یک فایل با عکس های او پیدا می کند. او فایل‌ها را روی فلش مموری دانلود می‌کند و در حالی که کارآگاه جیمز داوسون پشت میزش می‌نشیند، از دفتر خارج می‌شود. لپ‌تاپش را باز می‌کند و می‌بیند که فلش درست برداشته نشده است و روی او است.

آماندا به لیام زنگ می‌زند و او به او می‌گوید که با پلیس تماس بگیرد، در عوض او این موضوع را برای مطبوعات منتشر می‌کند. لیام مخفیانه از بیمارستان بیرون می آید و سعی می کند به آماندا برسد. او به اندازه کافی سریع نیست زیرا کارآگاه جیمز داوسون در حالی که آماندا در حال ارسال تصاویر به @Los Angeles News Source است، پنهانی به سراغ آماندا می رود. او به او می گوید که در دفترش دوربین گذاشته و همه چیز را ضبط می کند. همانطور که او به دنبال دوربین ها می گردد، فلفل آماندا به کارآگاه جیمز داوسون اسپری می کند و لیام (با یک تغییر لباس کامل) با یک کلاغ به او ضربه می زند. آماندا در نهایت از اسلحه استفاده می کند و به کارآگاه جیمز داوسون شلیک می کند.

بعداً، در یک عکسبرداری برای کار، کاپیتان مارکوس برای عذرخواهی و تسلیت ظاهر می شود. (برای جینی، نه کارآگاه… شاید؟) او عکسی را که به طور تصادفی توسط دوربین گرفته شده به آماندا نشان می دهد. این به صورت دیجیتالی بهبود یافته است تا نشان دهد مزاحم از ابتدای فیلم LIAM بود. در حالی که آماندا گریه می کند، پلیس او را می برد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.