تاریخ انتشار : جمعه 30 اردیبهشت 1401 - 16:53
69 بازدید
کد خبر : 198039

دانلود زیرنویس انیمیشن Chip ‘n Dale: Rescue Rangers 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Chip ‘n Dale: Rescue Rangers 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Chip ‘n Dale: Rescue Rangers 2022 یک فیلم کمدی اکشن ماجراجویی-ماجراجویی لایو اکشن/رایانه‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که بر اساس شخصیت‌های چیپ و دیل و مجموعه تلویزیونی انیمیشن بعدی به همین نام ساخته شده است. این فیلم به کارگردانی آکیوا شافر و نویسندگی دن گرگور و داگ ماند، جان مولانی و

دانلود زیرنویس انیمیشن Chip ‘n Dale: Rescue Rangers 2022 یک فیلم کمدی اکشن ماجراجویی-ماجراجویی لایو اکشن/رایانه‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که بر اساس شخصیت‌های چیپ و دیل و مجموعه تلویزیونی انیمیشن بعدی به همین نام ساخته شده است. این فیلم به کارگردانی آکیوا شافر و نویسندگی دن گرگور و داگ ماند، جان مولانی و اندی سامبرگ به ترتیب به عنوان صداپیشگان این جفت اصلی با ویل آرنت، اریک بانا، کیگان-مایکل کی، ست روگن، جی.کی. سیمونز و کیکی لین این یک محصول مشترک بین والت دیزنی پیکچرز، تهیه کنندگان دیوید هابرمن و فیلم ماندویل تاد لیبرمن، و جزیره تنها (که شافر و سامبرگ بخشی از آن هستند) است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

Chip 'n Dale: Rescue Rangers - Official Teaser Trailer (2022) Andy Samberg,  John Mulaney - YouTube

زیرنویس انیمیشن Chip ‘n Dale: Rescue Rangers 2022 در اورلاندو در ۱۶ مه ۲۰۲۲ نمایش داده شد، و در ایالات متحده در ۲۰ مه ۲۰۲۲ از طریق پخش جریانی در Disney+ به عنوان یک فیلم اصلی دیزنی + منتشر شد. به طور کلی نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

چیپ و دیل در دنیایی که هم انسان‌ها و هم شخصیت‌های تون در آن زندگی می‌کردند، در مدرسه ابتدایی با هم آشنا شده بودند و از سایر دانش‌آموزان طرد شده بودند و خیلی زود با هم دوست شدند. دوستی آنها منجر به ایجاد نمایش خود به نام Chip’n Dale: Rescue Rangers شد که موفقیت بزرگی بود. با این حال، در طول فیلمبرداری، دیل به چیپ فاش کرد که او همچنین نقش انفرادی در یک برنامه جاسوسی به نام Double-O-Dale داشته است، که چیپ آن را توهین به دوستی آنها دانست. در طول سی سال پس از نمایش، این دو از هم دور شده بودند. تکاوران نجات از هم پاشیدند. چیپ یک فروشنده موفق بیمه شد، در حالی که دیل به حرفه بازیگری خود ادامه داد و برای بهبود ظاهرش عمل جراحی ویژه CGI انجام داد، اما اکنون وقت خود را در مدار کنوانسیون هواداران می گذراند.

در حال حاضر، مونتری جک با چیپ و دیل تماس می گیرد که به دلیل اعتیادش به پنیر به شخصیتی به نام سویت پیت بدهکار شده است. او به این دو نفر از یک عملیات جنایتکارانه می گوید که در آن انها را می ربایند، ظاهرشان را تغییر می دهند، و آنها را به خارج از کشور می فرستند تا آثار بوتلگ تولید کنند. چیپ هیچ بخشی از تحقیقات را نمی‌خواهد، اما همچنان با دیل کینه‌ای دارد. بعداً مونتری گم شده پیدا می شود و هر دو برای کمک به پلیس به رهبری کاپیتان پوتی و کارآگاه الی استکلر می آیند. الی خود را به عنوان یکی از طرفداران پر و پا قرص چیپ و دیل نشان می‌دهد و به آن‌ها می‌گوید که در حالی که دست‌هایشان به عنوان پلیس بسته است، آن دو می‌توانند تلاش کنند تا دریابند که سوییت پیت از کجا عملیات می‌کند.

چیپ و دیل به بیورنسون پنیرفروش، جایی که مونتری در حال خرید پنیر او بود، می روند و از سوییت پیت می خواهند. آنها به بخش دره عجیب شهر برده می‌شوند و به کارخانه Sweet Pete’s می‌روند که از انبار اسباب‌بازی‌های فروخته نشده، ظروف پورتا تولید می‌کند. آنها با Sweet Pete – که در حقیقت یک پیتر پن بالغ است – و سرسپردگانش باب وایکینگ و جیمی خرس قطبی ملاقات می کنند. پیت شیرین متوجه می شود که آن دو در حال تلاش برای یافتن اطلاعات در مورد کسب و کار او هستند و سعی می کنند این جفت را دستگیر کنند، اما سنجاب ها فرار می کنند. آن دو با الی درباره آنچه که کشف کردند صحبت می‌کنند و متوجه می‌شوند که او با کاپیتان پوتی وضعیت خوبی ندارد و به دلیل عملکرد بد و حمله به استودیو Nickelodeon با نتایج فاجعه‌باری مواجه است. دیل به یاد می آورد که پیت شیرین یک ردیاب تناسب اندام پوشیده است، و بنابراین با کمک الی، این جفت به صورت مخفیانه وارد حمام می شوند تا ردیاب پیت را بدزدند. آنها حرکات او را تا یک انبار اسکله دنبال می کنند و شواهدی از آدم ربایی های قبلی پیدا می کنند که به پلیس اجازه می دهد تا به طور کامل تحقیق کند. این تحقیقات منجر به کشف یک ماشین عملیاتی بزرگ می شود که برای برداشتن قسمت هایی از تون ها و جایگزینی آنها با سایرین طراحی شده است و در حالی که سنجاب ها در نهایت در آن گیر کرده اند، موفق می شوند از برش های لیزری اجتناب کنند. در انتهای دور، هر دو مجموعه ای از قطعات تون را کشف می کنند، از جمله سبیل مونتری.

Chip 'n Dale: Rescue Rangers (2022) - IMDb

زیرنویس Chip ‘n Dale: Rescue Rangers 2022 در ۳۱ ژانویه ۲۰۱۴، اعلام شد که کمپانی والت دیزنی در حال ساخت یک فیلم لایو اکشن بر اساس انیمیشن بعد از ظهر دیزنی است. سلسله. دیوید هابرمن و تاد لیبرمن به عنوان تهیه کنندگان آن قرارداد امضا کردند، در حالی که رابرت روگان برای نویسندگی و کارگردانی فیلم استخدام شد. این یک داستان منشأ برای تکاوران نجات را دنبال می کرد.

در می ۲۰۱۹، آکیوا شفر قراردادی را برای جایگزینی روگان به عنوان کارگردان فیلم بسته بود، در حالی که دن گرگور و داگ ماند نویسندگان جدید آن شدند. قرار است یک “متا، چیزی خودارجاعی و جالب” را در مورد شخصیت ها دنبال کنید. دیوید هابرمن و تاد لیبرمن به عنوان تهیه کنندگان آن بازگشتند و این پروژه محصول مشترک Walt Disney Pictures و Mandeville Films خواهد بود. شفر پس از ارسال فیلمنامه گرگور و ماند برای کارگردانی فیلم موافقت کرد. او به دلیل طنز خودارجاعی فیلم، عشقش به سریال اصلی و فیلم Who Framed Roger Rabbit و علاقه به کار روی فیلم های انیمیشن موافقت کرد. این فیلم از چندین انیمیشن غیردیزنی ساخته شده است زیرا شفر می‌خواهد این فیلم شبیه به راجر خرگوشه «جشن نامه عاشقانه انیمیشن» باشد و احساس می‌کرد که فقط شخصیت‌های دیزنی در آن فیلم را «فقط جشنی از دیزنی» می‌سازد. انیمیشن». پس از اینکه شافر به آنها اطمینان داد که قرار نیست شخصیت‌هایشان را مسخره کنند، شرکت‌های غیردیزنی به شخصیت‌هایشان اجازه حضور در فیلم را دادند.

در ۳۱ ژانویه ۲۰۱۴، اعلام شد که کمپانی والت دیزنی در حال ساخت یک فیلم لایو اکشن بر اساس انیمیشن بعد از ظهر دیزنی است. سلسله. دیوید هابرمن و تاد لیبرمن به عنوان تهیه کنندگان آن قرارداد امضا کردند، در حالی که رابرت روگان برای نویسندگی و کارگردانی فیلم استخدام شد. این یک داستان منشأ برای تکاوران نجات را دنبال می کرد.

در می ۲۰۱۹، آکیوا شفر قراردادی را برای جایگزینی روگان به عنوان کارگردان فیلم بسته بود، در حالی که دن گرگور و داگ ماند نویسندگان جدید آن شدند. قرار است یک “متا، چیزی خودارجاعی و جالب” را در مورد شخصیت ها دنبال کنید. دیوید هابرمن و تاد لیبرمن به عنوان تهیه کنندگان آن بازگشتند و این پروژه محصول مشترک Walt Disney Pictures و Mandeville Films خواهد بود.  شفر پس از ارسال فیلمنامه گرگور و ماند برای کارگردانی فیلم موافقت کرد. او به دلیل طنز خودارجاعی فیلم، عشقش به سریال اصلی و فیلم Who Framed Roger Rabbit و علاقه به کار روی فیلم های انیمیشن موافقت کرد. این فیلم از چندین انیمیشن غیردیزنی ساخته شده است زیرا شفر می‌خواهد این فیلم شبیه به راجر خرگوشه «جشن نامه عاشقانه انیمیشن» باشد و احساس می‌کرد که فقط شخصیت‌های دیزنی در آن فیلم را «فقط جشنی از دیزنی» می‌سازد. انیمیشن». پس از اینکه شافر به آنها اطمینان داد که قرار نیست شخصیت‌هایشان را مسخره کنند، شرکت‌های غیردیزنی به شخصیت‌هایشان اجازه حضور در فیلم را دادند.

Chip 'n' Dale: Rescue Rangers Teaser Trailer (2022) | Movieclips Trailers -  YouTube

در نوامبر ۲۰۲۰، گزارش شد که کوری برتون نقش خود را از این سریال به عنوان صدای زیپر تکرار خواهد کرد. اگرچه گزارش های اولیه می گفتند که برتون به عنوان صدای دیل نیز بازخواهد گشت، اما در دسامبر ۲۰۲۰ اعلام شد که اندی سامبرگ صداگذاری این شخصیت را بر عهده خواهد داشت. جان مولانی در نقش چیپ در همان اعلامیه فاش شد و ست روگن اعلام شد که نقش کوتاهی در این فیلم خواهد ساخت. بازیگران اضافی با انتشار تیزر تریلر در ۱۵ فوریه ۲۰۲۲ اعلام شد. در آوریل ۲۰۲۲، در طول انتشار یک تریلر جدید، تأیید شد که برتون واقعاً دیل را به همراه ترس مک‌نیل تکرار می‌کند که برای گفت‌وگوی کوتاهی از چیپ استفاده می‌کند.

جلوه های بصری فیلم توسط شرکت مووینگ پیکچر ارائه شد. برای نقش کوتاه راجر خرگوش در ابتدای فیلم، یکی از انیماتورهای Who Framed Roger Rabbit برای انیمیشن شخصیت آورده شد. خدمات انیمیشن نیز توسط Mercury Filmworks ارائه شد.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۸۱ درصد از ۷۲ نقد منتقد با میانگین امتیاز ۶.۸۰/۱۰ مثبت هستند. اجماع وب‌سایت چنین می‌گوید: «گاهی اوقات برخی از راه‌اندازی‌های مجدد از بین می‌روند، اما Chip ‘n’ Dale: Rescue Rangers با فیلمی سریع و خنده‌دار که (تقریباً) هرگز شکست نمی‌خورد، سستی را انتخاب می‌کند.» میانگین، بر اساس ۱۹ منتقد، امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داد که نشان دهنده “بررسی های عمومی مطلوب” است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.